آجر نسوز سهند موجب جاری شدن سیل در مازندران شد

آجر نسوز سهند ساخته شده از مواد معدنی با فرمولاسیون دقیق، منابع فراوان و در دسترس محلی و منطقه ای و چرخه عمر طولانی آجر سوخته از جمله مزایای منطقه زیست محیطی و بهداشتی کنونی است.

آجرها بادوام، قابل بازیافت و بدون آلودگی هستند و به طور طبیعی در برابر آفات و آتش مقاوم هستند. از این رو آجر و آجر نسوز برای زندگی ایمن هستند و آن را به انتخاب اصلی در طراحی ساختمان های مسکونی اقتصادی و قابل اعتماد تبدیل می کند.

آجر مصرف سوخت های فسیلی را کاهش می دهد. تحقیقات اخیر نشان داده است که جرم و ضخامت دیوار جزء ضروری حفظ انرژی در سیستم طراحی معماری غیرفعال است.

آجر و آجر نسوز همان چیزی است که معماران آن را “حرارت با دمای بالا” می نامند که به تثبیت تغییرات دما در ساختمان کمک می کند.

هنگامی که آجر و آجر با دیگر طراحان معماری سیستم غیرفعال، یعنی جهت‌گیری ساختمان، تهویه و عایق مرتبط می‌شوند، وابستگی به گرمایش و سرمایش مصنوعی کاهش می‌یابد و مصرف انرژی را کاهش می‌دهد.

برای گرمایش بهینه در زمستان و سرمایش در تابستان، آجر به طور کامل با سیستم طراحی ساختمان غیرفعال برای استفاده بهینه از منابع طبیعی و انرژی یکپارچه شده است.

چگالی فشاری طبیعی و خواص عایق حرارتی آجرهای نسوز به دلیل فرمولاسیون دقیق مصالح آن، دمای ساختمان را متعادل می کند و میزان انرژی مصرفی را برای سهولت و صرفه جویی در هزینه ها در طول سال کاهش می دهد.

هزینه نگهداری آجر نسوز بسیار پایین است. رنگ آمیزی یا روش های دیگر برای حفظ زیبایی و افزایش طول عمر نمای ساختمان نیازی به انجام ندارد.

از این رو نمای این ساختمان ها را نمای دائمی می نامند که حتی پس از گذشت 50 سال همچنان مستحکم، قابل اعتماد و کم هزینه است که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان لازم برای نگهداری ساختمان در شرایط ایده آل در مقایسه با سایر مصالح می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.