ارده دزفول موجب افزایش فشار خون می شود

ارده دزفول سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدانی فنولیک، اسیدهای چرب امگا 3، فیبر و مواد معدنی مهم است و نه تنها برای سلامت قلب و عروق، تنفس، دهان، استخوان و دستگاه گوارش مفید است، بلکه به پیشگیری از خطر ابتلا به دیابت و سرطان برای برخی افراد کمک می کند.

وسعت  ارده با خواص ضد التهابی خود به سلامت پوست و مو نیز کمک می کند. چه آن‌ها را همانطور که هستند یا به عنوان روغن استفاده کنید، ارده یکی از مفیدترین غذاهای فوق‌العاده هستند که می‌توانید در رژیم غذایی خود بگنجانید.

ارده سیاه نسبت به  ارده سفید یا قهوه‌ای خوش طعم‌تر و عطر قوی‌تری دارند و ترجیحاً در داروها استفاده می‌شوند. آنها 60 درصد کلسیم بیشتری نسبت به سفیدها دارند.

ارده
ارده سفید پوست کنده هستند، در حالی که  سیاه و قهوه ای پوسته خود را حفظ می کنند. آیا میدانستید؟ شواهد باستان شناسی نشان می دهد که ارده 5500 سال پیش در شبه قاره هند اهلی شده است.

نصف فنجان روغن ارده را با نصف فنجان سرکه سیب و یک چهارم فنجان آب مخلوط کنید. این باید هر شب بعد از پاشیدن آب به صورت خود استفاده شود. شما باید روغن ارده را در رژیم زیبایی خود بگنجانید.

پوست نوزاد، به ویژه ناحیه ای که با پوشک پوشیده شده است، اغلب به دلیل اسیدی بودن مواد زائد بدن دچار بثورات می شود. شواهد حکایتی نشان می دهد که روغن  ارده ممکن است از پوست حساس آنها در برابر این بثورات محافظت کند.

آنها همچنین حاوی منیزیم، کلسیم، فسفر، آهن، سلنیوم، ویتامین B1 و روی هستند و سرشار از فیبر غذایی و چربی های تک غیراشباع هستند. ارزش غذایی  ارده در زیر توضیح داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.