افت قیمت حوله استخری لایکو موجب سکته فروشنده شد

آلودگی کمتر برای تولید حوله استخری لایکو قابل استفاده مجدد
بسیاری از تولید کنندگان حوله های کاغذی قابل استفاده مجدد آنها را با در نظر گرفتن کمک به محیط زیست می سازند و سعی می کنند تا حد امکان پایدار باشند.

بنابراین، بسیاری از تولیدکنندگان حوله های کاغذی قابل استفاده مجدد، آنها را فقط با مواد آلی پایدار می سازند.

این بدان معناست که حوله‌های کاغذی قابل استفاده مجدد معمولاً حاوی مواد شیمیایی مضر موجود در دستمال‌های کاغذی سنتی نیستند و آنها را به جایگزینی سازگار با محیط زیست تبدیل می‌کند که به محیط زیست یا افرادی که از آنها استفاده می‌کنند آسیبی نمی‌رساند.

از آنجایی که یک دستمال کاغذی قابل استفاده مجدد می تواند کار چندین دستمال کاغذی معمولی را انجام دهد، به طور کلی به منابع بسیار کمتری نیاز دارند.

این بدان معناست که با استفاده از حوله های کمتر به طور کلی با تغییر به دستمال های کاغذی سازگار با محیط زیست قابل استفاده مجدد، می توانیم استفاده از منابعی مانند آب و انرژی را کاهش دهیم، که تولید حوله کاغذی معمولی از آنها استفاده زیادی می کند.

حوله کاغذی بامبو
در حالی که حوله‌های کاغذی قابل استفاده مجدد راهی عالی برای کاهش ضایعات کاغذی هستند، حوله‌های کاغذی بدون درخت دیگری وجود دارند که علاوه بر حوله‌های کاغذی قابل استفاده مجدد، می‌توانند آشفتگی‌ها را بدون عواقب زیست‌محیطی مضر پاک کنند.

حوله

یکی از این جایگزین های سازگار با محیط زیست، حوله های کاغذی ساخته شده از بامبو است. محصولات بامبو به عنوان یک جایگزین پایدار برای بسیاری از محصولات چوبی استفاده می شوند.

همه چیز از دستمال توالت گرفته تا کفپوش از این گیاه ساقه بلند ساخته می شود تا جایگزین جایگزین های چوبی ناپایدار آنها شود.

بامبو جایگزین بسیار کارآمدتر و سازگار با محیط زیست برای محصولات چوبی سنتی است. از آنجایی که بامبو از یک علف به دست می آید، برای تولید محصولات از آن نیاز به قطع درختان بسیار کمی دارد.

بامبو نیز بسیار سریعتر و بسیار آسانتر از درختان رشد می کند. به همین دلیل، خمیر قابل استفاده بیشتری برای تولید محصولات نسبت به درختان به ما می دهد و برای رشد به کودهای زیادی نیاز ندارد و نیازی به کاشت مجدد ندارد.

علاوه بر این، بامبو نیز بسیار بیشتر از محصولات چوبی تجزیه‌پذیر است و فرآیند تجزیه را بسیار سریع‌تر طی می‌کند، به این معنی که ضایعات این محصولات بسیار کمتر مشکل ساز هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.