بازار فروش لیمو عمانی صادراتی

یکی از گونه های لیموترش که دارای طعمی ترش اما خواستنی می باشد؛ لیمو عمانی است که معمولا آن را در طبخ غذا مورد استفاده قرار می دهند و به دلیل ترشی زیاد؛ این میوه به تنهایی قابل استفاده نخواهد بود. اکنون این لیمو که در کشور ما به صورت انبوه تولید گشته و از شاخصه های کیفی لازم برخوردار می باشد؛ به عنوان لیمو عمانی صادراتی، فرصت حضور در بازارهای فروش خارجی را هم داشته و امکان دسترسی به لیمو عمانی ارزان و اعلای ایرانی برای مشتریان خارجی نیز به خوبی فراهم گشته است.

بازار فروش لیمو عمانی صادراتی

چگونگی انتخاب بهترین نوع لیمو عمانی

چگونگی انتخاب بهترین نوع لیمو عمانی لیمو عمانی از فرآورده های حاصل از لیمو ترش به شمار می آید که در اثر خشک کردن لیمو ترش در آفتاب به این شکل درآمده و به رنگ خردلی تبدیل گشته است، معمولا از لیمو عمانی در طبخ خورشت های ایرانی بهره برده و غذاهای خانگی و رستورانی بی نظیری را توسط این محصول تهیه می نمایند؛ در ادامه می خواهیم تا به بررسی موضوع دیگری راجع به این محصول بپردازیم که آن ذکر مواردی در خصوص چگونگی انتخاب بهترین نوع لیمو عمانی می باشد و در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

  • یکی از ویژگی های برجسته این محصول که نشان از کیفیت خوب آن خواهد داشت؛ رنگ روشنی است که در لیمو عمانی وجود دارد؛ یعنی به رنگ خردلی روشن می باشد.
  • وجود پوسته ای صاف و بدون لک هم در این محصول، از کیفیت بالای این محصول حکایت دارند.
  • لیمو عمانی باکیفیت از نشانه دیگری همچون پوست نسبتا سفت برخوردار بوده و اگر بخواهید آن را به داخل فشار دهید؛ به راحتی تو نمی رود.
  • اگر یکی از لیموها را به عنوان نمونه بشکافید، خواهید دید که داخل آن هم سالم بوده و اگر هم هسته ای داشته باشد؛ تعداد آن خیلی کم خواهد بود.

تولیدکنندگان لیمو عمانی صادراتی

تولیدکنندگان لیمو عمانی صادراتی در حال حاضر بخش های خاصی از کشور اقدام به تولید عمده لیمو عمانی نموده و با عرضه محصولات باکیفیت توانسته اند نظر مشتریان خارجی را هم به محصولات خود جلب سازند، حال یکی از این بخش ها که قطب تولید لیمو عمانی در کشور محسوب می شود، جهرم است که محصولات آن، همگی آوازه ای جهانی پیدا کرده اند.

لازم است بگوییم تولیدکنندگان لیمو عمانی جهرم، روز به روز به موفقیت های بیشتری در عرصه تولید دست یافته و از این رو توانسته اند در صادرات عمده لیمو عمانی صادراتی هم درخشان تر ظاهر گردند؛ در واقع باید بگوییم یکی از علل اصلی تداوم تجارت و صادرات این محصول، مناسب بودن قیمت لیمو عمانی بوده که در کنار کیفیت خوب این محصول قرار گرفته و بر امتیازات مثبت این محصول افزوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.