با استفاده از خمیر دندان سیگنال موهای خود را براق کنید

در قفسه‌های مغازه‌ها، داروخانه‌ها و حتی دندانپزشکان مجموعه‌ای از خمیر دندان سیگنال وجود دارد. تفاوت اصلی تولید کننده، کیفیت و قیمت است.

اما اینها معیارهایی هستند که عمدتاً بر اساس ترجیحات و توانایی های یک فرد محاسبه می شوند. با توجه به عملکرد محصولات بهداشت دهان و دندان طبقه بندی خاصی دارند.

انواع خمیردندان
جهانی. طراحی شده برای تمیز کردن و از بین بردن بوی نامطبوع. مناسب برای افرادی که دندان های سالم دارند. ترکیب چنین خمیرهایی شامل اجزای دارویی نیست، اما مواد ضد عفونی کننده و عناصر کمیاب وجود دارد که اثر پیشگیرانه دارند.

حاوی فلوئور برای افرادی که مینای دندان ضعیف شده دارند توصیه می شود. به دلیل محتوای بالای فلوئور، خمیر مینای دندان را تقویت کرده و از ایجاد پوسیدگی جلوگیری می کند.

خمیر دندان سیگنال

درمانی و پیشگیری کننده. خمیرهای این نوع از نظر ترکیب با دسته های دیگر متفاوت است. این شامل مواد دارویی است که از توسعه فرآیندهای التهابی جلوگیری می کند و بافت ها را تقویت می کند. ترکیبات ممکن است شامل عصاره های گیاهی، اسانس ها، مواد معدنی و نمک باشد.
سفید کردن. نوع خاصی از خمیردندان که کار پیشگیرانه یا درمانی انجام نمی دهد، اما به عنوان وسیله ای برای حفظ زیبایی دندان توصیه می شود.

کارشناسان توصیه می کنند از محصولات سفید کننده فقط 2-3 بار در هفته استفاده کنید، زیرا اجزای ساینده ترکیب در صورت استفاده مکرر می توانند به مینای دندان آسیب برسانند.
قبل از خرید خمیر دندان باید به وجود سابقه روی تیوب توجه داشت که مطالعات بالینی انجام شده و محصول مورد تایید دندانپزشکان است.
قبل از خرید خمیر دندان باید به وجود سابقه روی تیوب توجه داشت که مطالعات بالینی انجام شده و محصول مورد تایید دندانپزشکان است.

فواید خمیردندان
دندانپزشکان توصیه می کنند دندان های خود را دو بار در روز با خمیر دندان مسواک بزنید: بعد از بیدار شدن از خواب و قبل از رفتن به رختخواب.

چنین پیشگیری معادل تمیز کردن حرفه ای دندان نیست، اما راه خوبی برای جلوگیری از ایجاد آسیب شناسی های دندانی در نظر گرفته می شود، علاوه بر این، لازم است حفره دهان را روزانه تازه کنید تا ارتباط دلپذیر با طرفین برقرار شود.

در مسواک زدن زیاده روی نکنید. رعایت بهداشت بیش از 2 بار در روز و با مدت زمان بیش از 3 دقیقه می تواند باعث تحریک لثه و ضعیف شدن و یا حتی تخریب مینای دندان شود. کارشناسان توصیه می کنند در فاصله بین مسواک زدن از آبکش، نخ دندان یا شستشو استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.