بیل مکانیکی چرخ دار موجب تخریب برج میلاد شد

سیستم منحصر به فرد بیل مکانیکی چرخ دار معمولا در پروژه های مهندسی عمران در مقیاس بزرگ مانند کانال کشی استفاده می شود. مزایا آن  سیستم Dragline برای حفاری زیر آب و ترس از کانال ایده آل است. معایب وزن و اندازه آن را برای کارهای کوچکتر غیر عملی می کند.

طناب بالابر سطل را بالا و پایین می آورد در حالی که کشنده سطل را به سمت راننده می کشد. با توجه به وزن آنها، دراگلین ها اغلب در محل مونتاژ می شوند.

ویژگی بیل مکانیکی مکنده  وسیله نقلیه چرخدار با خلاء فشار بالا و جت های آب موارد استفاده آن  برنامه های زیرزمینی، پروژه های حفاری ظریف، پاکسازی آوار.
بیل مکانیکی مکنده که به عنوان بیل مکانیکی خلاء نیز شناخته می شود، دارای یک لوله مکش است که می تواند تا 400 اسب بخار قدرت تولید کند. بیل مکانیکی ابتدا یک جت آب را آزاد می کند تا زمین را شل کند.

بیل مکانیکی

این لوله که دارای دندانه های تیز در لبه است، سپس خلاء ایجاد می کند که خاک و زباله را تا 200 مایل در ساعت می برد. بیل مکانیکی مکنده برای کاربردهای ظریف زیرزمینی ایده آل است زیرا می تواند احتمال آسیب را تا بیش از 50 درصد کاهش دهد.

مزایا دقت اضافه شده باعث کاهش آسیب در حین کارهای ظریف می شود. معایب لوله های مکش باریک برای کاربردهای در مقیاس بزرگ غیر عملی هستند.

ویژگی بیل مکانیکی اسکید وسیله نقلیه چرخدار با بوم ها و سطل های دور از راننده. موارد استفاده: پروژه های مسکونی، از بین بردن زباله های پخش شده یا انباشته شده.
بر خلاف بیل مکانیکی استاندارد، فرمان های اسکید دارای بوم ها و سطل هایی هستند که رو به جلوی راننده هستند. این جهت گیری به اتصالات اجازه می دهد تا به جای اطراف کابین به بالای کابین برسند و این بیل مکانیکی را در مناطق باریک تر و مانور دادن به پیچ های دشوار مفید می کند.

آنها اغلب برای حفر استخرها، تمیز کردن محل، کارهای مسکونی و آواربرداری استفاده می شوند، جایی که فضا محدودتر است و اجسام از هم فاصله زیادی دارند. مزایا مانور دادن آسان در فضاهای تنگ و باریک. معایب روی سطوح ناهموار یا لغزنده به خوبی اجرا نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.