خرید ویژه لیمو عمانی سیاه

لیمو عمانی یکی از ارقام لیمو ترش می باشد. لیمو عمانی تازه، رنگ خردلی و بسیار ترش است؛ به صورتی که تازه اش را نمی توان مصرف کرد. لیمو ترش را به صورت سنتی و صنعتی خشک می کنند. و در تهیه انواع خورشت استفاده می کنند.

رنگ پوست این میوه خشک به رنگ زرد، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و یا سیاه است. رنگ لیمو خشک در خواص آن تفاوتی ایجاد نمی کند اما از نظر کیفیت با هم متفاوت هستند.

خرید ویژه لیمو عمانی بسته بندی سیاه توسط سایت اینترنتی حاضر انجام می شود و معمولا لیمو عمانی سیاه را بیشتر به صورت پودر شده استفاده می شود.

خرید ویژه لیمو عمانی سیاه

مهم ترین مشخصه لیمو عمانی

مهم ترین مشخصه لیمو عمانی همان طور که می دانید لیمو عمانی از میوه خشک لیمو بدست می آید و در آشپزی کاربرد فراوانی دارد. این میوه خشک را می توان به صورت کامل یا پودر شده در بعضی از غذاها به ویژه انواع خورشت استفاده می شود. همچنین پودر لیمو طعم بسیار خوبی به چای و پولکی می دهد.

لیمو عمانی یکی از ادویه های پر طرفدار و محبوب در ایران و سراسر جهان می باشد. این چاشنی خوشمزه را به طور کامل در انواع خورشت به خصوص قورمه سبزی و قیمه اضافه می کنند. همچنین لیمو عمانی را با گل گاوزبان مخلوط کرده و یک دمنوش خوشمزه درست می شود.

لیمو عمانی خواص بسیاری دارد که در طب سنتی به خوردن آن توصیه می شود. و می توان به عنوان یک دارویی مقوی برای معده، تسکین سر درد، اشتهاآور و … استفاده کرد.

از مهم ترین مشخصه لیمو عمانی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیمو عمانی را باید ۱۵ دقیقه آخر پخت غذا اضافه کرد. زیرا موجب تلخی غذا می شود.
  • در هنگام استفاده از این محصول باید دانه های آن را جدا کنید تا از میزان تلخی آن کاسته شود و همچنین قبل از مصرف ‌کمی در آب سرد قرار دهید.
  • چای لیمو عمانی یک نوشیدنی بسیار مقوی و خوشمزه است که در کشور عراق به وفور استفاده می شود.
  • بیشتر بدانید: لیمو ملس

صادرات انواع لیمو عمانی سیاه

صادرات انواع لیمو عمانی سیاه لیمو عمانی سیاه از جوشاندن لیمو ترش بدست می آید که در آن لیمو زرد تغییر رنگ می دهد و طعم ترش تری را به خود می گیرد.

لیمو خشک ایرانی در شهرهای جهرم و میناب کشت و تولید می شود. لیمو عمانی تولید شده این مناطق به دلیل پوست نازک، ترشی و اسید بالا، نداشتن تلخی، عطر و طعم واقعی لیمو بسیار معروف می باشد و در بازارهای داخلی و خارجی شناخته شده است.

صادرات انواع لیمو خشک درجه یک  و لیمو خشک کیلویی به کشورهای عراق، ترکیه، ایتالیا، اروپا و … در حجم بالا انجام می شود. و سالانه حجم بسیار بالایی از این محصول در انواع مختلف صادر می شود.

که نقش بسیار مهمی در رونق اقتصادی کشور دارد.برای خرید لیمو عمانی باکیفیت به سایت های اینترنتی ما مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.