خوردن خرمای مرداسنگ 1401 موجب رویش دندان پیرزن 90 ساله ارمنی شد

خرمای مرداسنگ 1401 را در بسته بندی سالاد ماهی تن یا مرغ که با تورتیلای گندم کامل درست شده است قرار دهید. غذاهای اصلی خرما را به دستور پخت گوشت بوقلمون اضافه کنید یا آن را در خورش ها و سوپ ها قرار دهید.
با لایه‌هایی از ماست، خرما خرد شده و انواع توت‌ها یک پارفه درست کنید. اسموتی خرما را با شیر بادام، کره بادام زمینی، موز و یخ مخلوط کنید تا اسموتی درست کنید.
جایگزین شکر خرما را پوره کنید و در دستور العمل ها جایگزین شکر کنید. توپ های انرژی خرما را در یک غذاساز بپزید. کره بادام زمینی طبیعی، شکلات تلخ خرد شده و جو دوسر را مخلوط کنید. مخلوط را به شکل توپ درآورید و در یخچال بگذارید.

خرما

دانشمندان قبل از اینکه بتوانند ادعایی در مورد فواید سلامتی خاص خرما برای مردان یا باروری داشته باشند، باید تحقیقات بیشتری انجام دهند.

با این حال، مطالعات اولیه نشان می دهد که خرما ممکن است به جنبه های دیگر سلامت، از جمله کنترل شناختی و قند خون، برای افراد از هر جنس کمک کند.

ویتامین، مواد معدنی، فیبر و آنتی اکسیدان خرما باعث می شود خرما به یک نوع غذای مغذی در رژیم غذایی اضافه شود. چندین راه خلاقانه برای اضافه کردن آنها به برنامه غذایی وجود دارد.

سبک زندگی سالم بدون توجه به خطر ژنتیکی با کاهش کندتر حافظه مرتبط است. خوردن آجیل درختی ممکن است باعث افزایش سروتونین شود و فواید قلبی عروقی داشته باشد
داده های بیشتر نشان می دهد که کنترل فشار خون ممکن است خطر را کاهش دهد. افرادی که مستعد پوسیدگی دندان هستند نیز ممکن است خطر سلامت مغز را افزایش دهند.
پیاده روی بیشتر و فعالیت با شدت بیشتر ممکن است به محافظت از سلامت مغز کمک کند. خرما سرشار از قند طبیعی است، بنابراین بسیاری از مردم فکر می کنند ممکن است برای آنها مفید نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.