خیارشور فله ای موجب خشک شدن دریاچه ارومیه شد

هوس ترشی؟ همین حالا دستور پخت سریع خیارشور فله ای را شروع کنید و فقط در یک ساعت ترشی ترد خواهید داشت! فقط 10 دقیقه زمان آماده سازی برای یادگیری نحوه ترشی خیار لازم است. این واقعا بهترین دستور تهیه خیار شور است. خوش طعم، سریع و آسان درست می شود.

شما همیشه شیشه های این خیارشورهای سریع را به همراه پیاز ترشی، هلو ترشی، فلفل موز ترشی و فلفل ترشی در یخچال من پیدا خواهید کرد.

سبزیجات ترشی به دستور العمل های مورد علاقه ما عمق و طعم زیادی می بخشند. من دوست دارم این غذاها را به عنوان غذای جانبی برای گوشت گاو کره ای بولگوگی خود علاوه بر سالاد خیار تند سرو کنم.

خیار شور

همچنین می توانید آنها را به ساندویچ ها یا سالادهای مورد علاقه خود اضافه کنید. اگر فکر کرده اید که چگونه خیار ترشی کنید، به جای درستی آمده اید.

ساختن آنها نسیم است. تنها چیزی که نیاز دارید چند ماده و 10 دقیقه است. با این حال، این ساعت زمان مارینینگ را شامل نمی شود. این مراحل آسان است:

مرحله 1. خیارها را تا حد امکان نازک و یکنواخت برش دهید. توصیه می کنم برای بهترین نتیجه از ماندولین استفاده کنید. مرحله 2. تا آنجا که ممکن است خیارهای برش داده شده را در یک شیشه بزرگ مانند این شیشه های مزون شیشه ای (16 اونس) بریزید. سیر له شده را روی آن قرار دهید.

مرحله 3. سرکه، شکر، نمک، آب و تکه های فلفل قرمز (در صورت استفاده) را به یک کاسه اضافه کنید و هم بزنید تا شکر و نمک حل شود.

مرحله 4. مخلوط سرکه را روی خیارها بریزید و به مدت حداقل یک ساعت مارینت کنید تا بهترین طعم را بدست آورید. نمای بالا به پایین یک شیشه مزون شیشه ای پر از خیارهای ورقه شده و حبه های سیر له شده برای تهیه خیارهای چیده شده.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.