روغن موتور هارپن موجب از بین رفتن حشرات خانگی می شود

روغن موتور هارپن نیمه سنتتیک می توانند بهترین انتخاب برای موتورهایی باشند که بارهای سنگین را در اثر استفاده زیاد تجربه می کنند.

اگرچه قیمت آنها نسبت به روغن موتور هارپن های مصنوعی کمتر است، اما ممکن است بهترین گزینه برای شما نسبت به روغن موتور هارپن های مصنوعی باشد.

اغلب توصیه می شود این نوع روغن موتور هارپن را پس از طی مسافت 7500 کیلومتر تا 15000 کیلومتر یا هر شش ماه استفاده تعویض کنید.

روغن موتور

روغن موتور هارپن نیمه سنتتیک به دلیل قیمت پایین تر از روغن موتور هارپن مصنوعی برای کیف پول مناسب تر است. این روغن موتور هارپن می تواند بهترین گزینه بعدی شما باشد، به خصوص به دلیل برخی از مزایای روغن موتور هارپن های مصنوعی.

روغن موتور هارپن های مسافت پیموده شده بالا: این روغن موتور هارپن حاوی طیف وسیعی از مواد افزودنی است که ممکن است برای موتورهایی با سایش و پارگی زیاد مناسب تر باشد.

روغن موتور هارپن مسافت پیموده شده در درجه اول برای موتورهای قدیمی طراحی شده است  موتورهایی که بیش از 100000 کیلومتر کار می کنند  که ممکن است برخی از مشکلات کشسانی و نشتی داشته باشند.

حاوی مواد خاصی است که می تواند این مشکلات را حل کند. این مواد حالت دهنده و آنتی اکسیدان هستند. به همین دلیل این نوع موتورها به فواصل تعویض کوتاه تری یعنی 5000 کیلومتر یا سه ماه نیاز دارند.

آیا تا به حال به یک بطری روغن موتور هارپن موتور نگاه کرده اید و فکر کرده اید که این اعداد و حروف چه معنایی دارند؟ روش های مختلفی برای توصیف روغن موتور هارپن موتور وجود دارد که هر کدام به استاندارد طبقه بندی خاصی اشاره دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.