سرامیک کف حیاط پرسپولیس موجب استحکام خانه می شود

اگر گرمایش از کف وجود داشته باشد، سرامیک کف حیاط پرسپولیس نیز همیشه زیبا و گرم هستند. انتخاب نوع و رنگ کاشی ها نیز به فضای خانه کمک زیادی می کند.

بنابراین سازندگان باید کاشی را به جای پارکت یا فرش انتخاب کنند. این قطعاً مزایایی را به همراه دارد: آنها هم تمیز و مقاوم هستند و هم به راحتی قابل تعویض هستند.

با این حال، کسانی که در خانه بچه دارند، باید به یاد داشته باشند که کف کاشی بسیار سفت و لغزنده است.
کاشی های شیشه ای نیز به راحتی نصب می شوند و می توان آنها را تکه تکه تعویض کرد. با شیشه، یک جلوه پازل اضافی وجود دارد که در یک دیوار آینه ساده وجود ندارد.

سرامیک

توجه: پس‌پاش کاشی شیشه‌ای نیاز به نگهداری مکرر دارد، زیرا آهک و گریس در آنجا به‌ویژه قابل مشاهده هستند. برای دوام کاشی، کیفیت متریال و ساخت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اما حتی زمانی که تخمگذار در حال حاضر باید توجه به شرایط خوب است. زیرلایه باید بدون گرد و غبار، باربر و از ملات سالم ساخته شده باشد. تخمگذار را می توان پس از اتمام تمام کارهای گچ کاری داخلی، نجاری و قفل سازی آغاز کرد.

همچنین به تأثیراتی که کاشی در معرض آن قرار می گیرد توجه کنید. به عنوان مثال، اگر یک طبقه تراس باشد، باید در برابر باران، برف و آفتاب مقاومت کند.

کف و دیوارهای حمام نیز در معرض تأثیرات خاصی به ویژه رطوبت و رشد احتمالی کپک هستند. بنابراین، هنگام انتخاب یک ماده برای کاشی و دوغاب باید تمام دیدگاه ها را در نظر گرفت. در نظر بگیرید که آیا می‌توانید (یا می‌خواهید) کاشی کاری را خودتان انجام دهید یا اینکه استخدام یک شرکت حرفه‌ای برای انجام آن ارزان‌تر است.
به طور سنتی، اشکال با اندازه های مختلف از صفحات بزرگ سفالی بریده می شود، رنگارنگ رنگ آمیزی می شود، لعاب می شود و به شکل یک الگو مونتاژ می شود.

کاشی های موزاییک می توانند مربع، مستطیل، هشت ضلعی یا گرد باشند. بنابراین همانطور که الگو می تواند فردی باشد، کاشی نیز می تواند به صورت جداگانه شکل بگیرد.

کاشی ها در حال حاضر به صورت صنعتی از سرامیک، شیشه یا سنگ طبیعی ساخته می شوند و به عنوان پانل پیش ساخته عرضه می شوند.

این کار گذاشتن عناصر کوچک را آسان تر می کند. با این حال، دقیقاً همین کوچکی است که اجازه می دهد آن را روی سطوح گرد یا ناهموار قرار دهید.
کاشی های سرامیکی اغلب از خاک رس و ماسه ساخته می شوند. بسته به کاربرد مورد نظر، محصول ریزدانه یا درشت دانه است. کاشی های درشت دانه برای کف همه اتاق ها به جز حمام مناسب است.

در حمام، به عنوان یک قاعده، کاشی های دانه ریز گذاشته می شود. تراکوتا نامی است که به کاشی های سنگی بدون لعاب و دانه درشت داده می شود.

فضاهای نشیمن بزرگ می توانند از کفی ساخته شده از سفال استفاده کنند، زیرا سطح ناهموار این ماده طنین ها را خنثی می کند و فضای زندگی دنج را در کنار رنگ های قرمز طبیعی ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.