فردی با استفاده از ام دی اف طرح چوب اکسترا صابون تولید کرد

ام دی اف طرح چوب اکسترا در برابر گرمای شدید آسیب پذیر است به یاد داشته باشید که چوب مهندسی شده از موم و یا ترکیبات رزین مانند ساخته شده است.

به همین دلیل است که نباید واحدهای ام دی اف را در مجاورت بخاری، رادیاتور، شومینه، اجاق گاز، اجاق گاز و همچنین در تابستان گرم بیرون بگذارید.

ام دی اف نمی تواند وزن بیش از حد را تحمل کند. اگر چه چوب مهندسی شده به طور گسترده ای برای طیف وسیعی از واحدها مانند کمد لباس، قفسه کتاب، کابینت آشپزخانه و غیره استفاده می شود.

ام دی اف

اگر وزن زیادی بر روی تخته های ام دی اف که برای نگهداری از آن طراحی نشده اند، قرار دهید، ممکن است به سادگی دچار افتادگی شود.

یک راه حل هوشمندانه ترکیب استفاده از چوب جامد و ام دی اف برای پشتیبانی بیشتر است. همانطور که قبلاً متوجه شده اید در اینجا یک برنده واقعی نیست.

اگر در حال انجام بازسازی آشپزخانه هستید، ام دی اف ممکن است انتخاب بهتری برای شما باشد زیرا امکان کنترل بیشتر ظاهر و طراحی را فراهم می کند.

اما اگر می خواهید یک کمد لباس بزرگ و محکم برای پشتیبانی از یک تن لباس داشته باشید، قفسه ها باید حتما از چوب جامد باشند.

الوار طبیعی نیز انتخاب مطلوبی برای طرفداران مبلمان و طرح‌های سنتی است که تا زمانی که پروژه‌های رویایی‌شان محقق شود، تمایل بیشتری به خرج می‌دهند.

در حالی که هر دو چوب مهندسی شده و طبیعی دارای مزایا و معایب خاص خود هستند، انتخاب شما به نیازها و نیازهای خاص شما بستگی دارد. این موارد ممکن است از جذابیت بصری گرفته تا بودجه، شکل، اندازه و مکان شما متفاوت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.