فردی با فروش گلدان سفالی طرح سنگ میلیاردر شد

برای ساخت گلدان سفالی طرح سنگ از خاک رس مرغوب استفاده می شود و همچنین به طور سنتی، خاک رس منبسط شده به عنوان زهکشی برای گلدان گل استفاده می شود. همچنین هنگام چیدمان یک باغ گل در یک قطعه شخصی، فقط کسری بزرگتر، در زمین باز استفاده می شود. سنگریزه های رس منبسط شده با قطر 1-2 سانتی متر برای ما مناسب است.

به جای خاک رس منبسط شده، می توانید زیرلایه LECHUZA PON، سنگ خرد شده یا سنگریزه، قطعات کاشی، آجر یا قطعات سرامیک را بردارید.

لایه ای به ضخامت 2-4 سانتی متر کف گلدان گل ریخته می شود سوراخی برای جلوگیری از راکد شدن آب در نظر گرفته شده است. چیزی که گلدان های کفی برند IDEALIST را عالی می کند این است که نیازی به درج داخلی و سینی چکه اضافی ندارند.

گلدان سفالی

با توجه به اینکه گیاه در فضای محدودی زندگی خواهد کرد، باید شرایط زندگی راحت را فراهم کند. زهکشی، آبیاری دوره ای و کوددهی  اگر گلدان های شما خاک با کیفیت پایینی داشته باشند، همه اینها ممکن است کافی نباشد.

سه ویژگی اصلی که یک خاک خوب دارد:

ارزش غذایی

شلی
توانایی حفظ رطوبت.
به نظر می رسد که یک تناقض وجود دارد: خاک سست چگونه رطوبت را حفظ می کند؟ این همان جایی است که تمام کیفیت خاک نهفته است.

زمین معمولی از باغ نمی تواند این کار را انجام دهد، به سرعت فشرده می شود و باید دائماً شل شود. اما مخلوط های خاک مخصوص تهیه شده می توانند این کار را انجام دهند. چنین مخلوط هایی معمولاً شامل موارد زیر است:

ذغال سنگ نارس بالا،
هوموس
دورنا
شن
ذغال سنگ نارس در چنین خاک مخصوص تهیه شده بیشتر از همه وجود دارد. ظرفیت رطوبتی چنین خاکی توسط هیدروژل افزایش می یابد. اسیدیته با هر روش موجود تنظیم می شود،

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.