فردی با قابلمه استیل لوکس ایران کریسمس را جشن گرفت

استیل ضد زنگ با کیفیت برای قابلمه استیل لوکس ایران عموماً 18/10 است، یعنی فولادی حاوی 18 درصد کروم و 10 درصد نیکل، ترکیبی که مواد را تثبیت می کند و از عبور ذرات سمی از غذا جلوگیری می کند.

این یکی از مواد مورد تقاضا در بازار است، بنابراین اولین گزینه هم در بیمارستان ها و هم در آشپزخانه های صنعتی انتخاب می شود. فولاد ضد زنگ 18/10 زنگ نمی زند، نمی شکند و مقاوم در برابر خش است.

برای افزایش مقاومت نیازی به عملیات شیمیایی ندارد. 100٪ قابل بازیافت است و در واقع 50-60٪ محصولات فولادی ضد زنگ امروزه از فولاد ضد زنگ بازیافتی ساخته می شوند.

آلومینیوم به طور گسترده ای در ظروف آشپزخانه استفاده می شود، بیشتر از این ماده به دلیل ظرفیت رسانش گرما زیاد آن ساخته شده است.

قابلمه

آنها گرما را خیلی خوب منتقل نمی کنند، بنابراین غذا ممکن است به طور ناهموار پخته شود. ممکن است بر افرادی که به نیکل حساسیت دارند تأثیر بگذارد.
ارزشش را دارد که مراقب پول خود باشید و قابلمه های خوب و با کیفیت و مارک بخرید. تفاوت بین برندها بسیار زیاد است. قابلمه توصیه می کنیم آنها را با آب ولرم و ماشین ظرفشویی بشویید و خیلی خوب خشک کنید زیرا رطوبت باعث لکه دار شدن آنها می شود.
یک نکته برای تمیز کردن لکه ها این است که از نصف لیموی آغشته به نمک برای تمیز کردن و از بین بردن لکه ها استفاده کنید، نمک به عنوان یک ساینده ملایم عمل می کند.

همچنین می توانید مخلوطی از آب لیمو، نمک و نشاسته ذرت درست کنید و خمیری درست کنید تا با یک پارچه نرم بمالید. سپس با یک پارچه نرم بشویید سپس با آب گرم بشویید و تمام.

نکته دیگر این است که گلدان های خود را تمیز کنید، مخلوطی از جوش شیرین و آب لیمو را در قسمت های مساوی تهیه کنید و یک پارچه نرم پهن کنید تا لکه ها را بمالید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.