فرش ابریشمی قم به عنوان پر فروش ترین فرش سال معرفی شد

فرش ابریشمی قم کف ها را عایق می کند زیرا احساس روانی گرما را ایجاد می کند.احساس سعی کنید جلوی شومینه روی یک سطح سخت بچرخید.

فرش ابریشمی قم روی پاها احساس خوبی، نرمی و راحتی دارد. همچنین حس «نرم‌تری» به خانه می‌دهد. بیش از 20 سال پیش، دویل بلوس که اکنون یک مدیر بازاریابی برای تولید کننده قالیشویی آب گرم US Products است، پنج دلیل را فهرست کرد که چرا فرش ابریشمی قم می تواند برای یک تسهیلات، خواه مسکونی یا تجاری مفید باشد.

امروزه «منافع فرش ابریشمی قم» او همچنان ارزشمند است. اگر واقعیت داشته باشد، Bloss پنج مزیت دیگر فرش ابریشمی قم را اضافه کرده است که احتمالاً 20 سال آینده به همان اندازه ارزشمند خواهند بود.

در زیر 10 مزیت فرش ابریشمی قم بلوس برای خانه یا محل کار آمده است: ظاهر فرش ابریشمی قم با استفاده از رنگ، طرح و ارتفاع پرز به دکوراسیون می افزاید. فرش ابریشمی قم می تواند تصویر مورد نظر شما را در خانه یا محل کار شما ایجاد کند.

فرش

سبک: با صدها الگو، برش و رنگ، به معنای واقعی کلمه هزاران امکان برای “تحقق” بیانیه سبک وجود دارد. عایق بندی فرش ابریشمی قم می تواند به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند زیرا نقش مهمی در عایق کاری محیط داخلی دارد.

آکوستیک چندین مطالعه نشان می‌دهد که فرش ابریشمی قم‌ها صدا را جذب می‌کنند و فرش ابریشمی قم‌های دارای بالشتک این توانایی را بیشتر می‌کنند.

ایمنی همیشه، تصادفات ناشی از لغزش و سقوط در کف‌های سطح سخت اتفاق می‌افتد، نه در کف‌های فرش ابریشمی قم شده. صرفه جویی در هزینه طبق IICRC، فرش ابریشمی قم معمولاً در طول زمان هزینه کمتری نسبت به کفپوش سطوح سخت برای خرید، تمیز کردن و نگهداری

دارد. نگهداری آسان تر نظافت و نگهداری موکت نسبت به کفپوش های سطح سخت کار کمتری دارد و به همین دلیل و همانطور که گفته شد هزینه نگهداری کمتری نیز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.