قابلمه تفلون کویر سایز 50 قابلیت تغییر رنگ را دارد

ایده خوبی است که مجموعه ای از قابلمه تفلون کویر سایز 50 با درب محکم داشته باشید. بزرگترها باید دو دسته داشته باشند زیرا اگر پر از غذا باشند، می توانند بسیار ناخوشایند شوند.

اگر در حال پختن تخم مرغ هستید قابلمه نچسب بسیار ارزشمند هستند. اگر به خوبی از آنها مراقبت کنید و از آنها برای هیچ چیز دیگری استفاده نکنید، پوشش نچسب برای مدت طولانی دوام می آورد.
سوسیس که به عنوان قابلمه تفلون نیز شناخته می‌شود دارای طرف‌های شیب‌دار است که به شما امکان می‌دهند غذا را برگردانید و خیلی سریع روی حرارت زیاد حرکت دهید.
قابلمه نوعی ماهیتابه است که طرفین آن صاف است، کمی عمیق تر است و درب آن محکم است. اگر می خواهید یک تکه مرغ را سرخ کنید و سپس درست در ماهیتابه سس درست کنید، یک سوتور عالی است زیرا می توانید درب ماهیتابه را بگذارید و بخار آن را به دام بیندازید.

قابلمه
استاک دیگ ها قابلمه هایی تفلونی  هستند که ممکن است برای جوشاندن پاستا یا پختن سوپ زیاد استفاده کنید. یک گلدان سنتی در یک آشپزخانه حرفه ای دیگ باریک تری است که عمق بیشتری نیز دارد.

یک قابلمه باریکتر و عمیق‌تر، فضای کمتری را روی اجاق می‌گیرد و در طی یک دوره طولانی پخت، تبخیر زیادی دریافت نمی‌کنید. وقتی سوپ درست می‌کنید، ممکن است یک قابلمه کم‌عمق‌تر بخواهید که دستکاری غذای داخل آن را آسان‌تر کند.

با یک قابلمه کم عمق، به اندازه کافی بخار نمی کنید، که می تواند از قهوه ای شدن مواد جلوگیری کند. استاک پات ها اغلب با چند درج عرضه می شوند.

یک درج سوراخ دار وجود دارد که در بالای دیگ قرار می گیرد با آب پایین پایین و یک درب بالا  و تبدیل به یک بخارپز قابل استفاده می شود. درج دیگری وجود دارد که سوراخ شده است اما کمی عمیق تر است.

وقتی آن را در قابلمه با آب جوش قرار می دهید، می توانید ماکارونی را به قابلمه اضافه کنید و بعد از اینکه زمان بیرون آوردن ماکارونی از آب رسید، به سادگی داخل قابلمه را بردارید و اجازه دهید آب از ماکارونی خارج شود و سپس پاستا را مستقیماً به سس اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.