قیر امولسیون موجب فوت دو نفر از کارگران معدن شد

قیر امولسیون را روی سطح می‌مالند و می‌گذارند تا خشک شود توصیه می‌شود در صورت وجود قابلیت برای عایق‌بندی قوی چه برای آب، چه رطوبت یا گرما آن را با یک یا دو لایه دیگر اجرا شود. دیگر 24 ساعت است.

پایه ها باید در مدت زمان نه کمتر از 24 ساعت و نه بیشتر از 14 روز پس انداز شوند زیرا قرار گرفتن لایه قیر امولسیون در مقابل آفتاب بیش از این مدت آن را در معرض آسیب و ترک قرار می دهد.

استفاده از مواد قیر امولسیون همانطور که هست بدون افزودن مواد دیگری مانند آب برای رقیق کردن یا افزایش آن، زیرا باعث تضعیف عمل قیر امولسیون شده و آن را برای چسبندگی یا عایق کاری نامناسب می کند.

پس از اجرای قیر امولسیون، با استفاده از ابزار نوک تیز، سطح آن آسیب نبیند، در غیر این صورت لایه قیر امولسیون آسیب می بیند و باید آن را پوست کنده، تمیز کرده و دوباره با لایه جدید رنگ آمیزی کنید.

قیر

طبیعی آسفالت طبیعی است که به صورت دریاچه های آسفالتی در طبیعت یافت می شود و از این نوع در سنگفرش جاده های آمریکا استفاده می شود و در تعدادی از مناطق دریای کارائیب یافت می شود.

سنگ های قیر امولسیونی که سنگدانه های سنگی حاوی آسفالت هستند و در روسازی راه ها استفاده می شوند. زغال سنگ این نوع قیر امولسیون را قیر امولسیون می نامند و از تقطیر زغال سنگ تهیه می شود.

روغن این نوع قیر امولسیون از نفت خام استخراج می شود و یکی از پرطرفدارترین قیر امولسیونهای مورد استفاده در زمان حاضر می باشد.

مضرات استفاده از قیر امولسیون (آسفالت) را برایتنان توضیح می دهیم. قیر امولسیون اثرات مضری بر سلامتی انسان دارد، بنابراین کارخانه های تولید قیر امولسیون باید در مناطقی دور افتاده و خالی از جمعیت باشند زیرا قیر امولسیون در حین ساخت و گرمایش گازهای مضری مانند مونوکسید کربن برای سلامتی متصاعد می کند.

به دلیل سهولت استنشاق آن به جای اکسیژن، گازی که رنگ و بو ندارد و همچنین باعث بروز برخی بیماری های پوستی می شود، ممکن است منجر به مرگ شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.