لباس نوزاد خارجی موجب افزایش بارندگی هوا در فصل تابستان می شود

سایز 000 برای نوزادان 0 تا 3 ماهه و سایز 00 برای نوزادان 3 تا 6 ماهه در نظر گرفته شده است. برخی از نوزادان بزرگ‌تر ممکن است آماده باشند تا مستقیماً به سایز 00 بروند. ممکن است مجبور شوید آستین‌ها را بالا بزنید اما مدت زیادی طول نخواهد کشید.
در صورتی که کودک شیرخواری کرد، یک پوشک روی کودک خود بگذارید. گردن کت تکی را دراز کنید و با حمایت از سر کودک، کت تک را از پشت بپوشید. مواظب باشید هنگام کشیدن قسمت جلویی روی سر نوزاد، به صورت کودکتان برخورد نکند نوزادان کوچک ممکن است از خراشیدن لباس صورتشان بسیار ناراحت شوند.

هنگام درآوردن لباس نوزاد خارجی  برعکس این کار را انجام دهید و یک بار دیگر سعی کنید لباس به صورت کودک شما برخورد نکند. به آرامی دست های کودک خود را از سوراخ های بازو قرار دهید.

لباس نوزاد
اگر لباس سرهمی به کودکتان می‌پوشانید، دکمه‌های آن را باز کرده یا باز کنید و کودک را روی آن بخوابانید. بازوها و پاهای کودک را در سوراخ ها قرار دهید و زیپ یا بست ها را بالا ببرید.
اطمینان حاصل کنید که پاها و بازوهای کودک شما برای بیرون رفتن در زیر نور خورشید لباس پوشیده باشند اما اگر می توانید بهتر است کودک را به طور کامل از آفتاب مستقیم دور نگه دارید.

نحوه لباس پوشیدن نوزاد تازه متولد شده را ببینید. این ویدیو دارای نکات کاربردی مانند بالا کشیدن آستین ها و پاهای شلوار است که به شما کمک می کند تا دست ها و پاهای کودک خود را راحت کنید.

همچنین توضیح می‌دهد که چه ترتیبی باید لباس‌ها را بپوشید، و چگونه می‌توانید حواس نوزادان بزرگ‌تری را که در حین پوشیدن لباس‌ها بی‌قرار هستند، پرت کنید.

سعی کنید وقتی لباس کودکتان را می پوشید، صحبت کنید، قافیه های مهد کودک بخوانید، لبخند بزنید و چهره بسازید. این می تواند حواس کودک شما را در هنگام لباس پوشیدن و در آوردن لباس پرت کند. صحبت کردن و آواز خواندن نیز راه های خوبی برای پیوند شما با کودکتان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.