واکس چرم نانوسان که انسان را می خنداند

برخی از واکس‌های مانند واکس چرم نانوسان علاوه بر بهبود مقاومت چرم، می‌توانند از ایجاد کپک، کپک و باکتری روی چرم جلوگیری کنند که به طور بالقوه می‌تواند به چرم شما آسیب برساند.

اینها چند نوع سایش هستند که چرم شما متحمل آن می شود و استفاده از واکس چرمی به محافظت از آن در برابر هرگونه فعالیت آسیب رسان کمک زیادی می کند.

معایب استفاده از واکس چرم. برای هر مزیتی، مطمئناً معایبی وجود دارد. در حالی که موارد فوق العاده ای وجود دارد که یک واکس چرمی برای اجناس چرمی شما انجام می دهد، چند اخطار برای آنها وجود دارد.

واکس های چرمی اجناس چرمی شما را تیره می کنند به خصوص اگر رنگ روشن داشته باشند. واکس های چرمی گاهی اوقات باعث چسبندگی وسایل چرمی شما می شوند.

واکس چرم
همچنین می تواند باعث ایجاد بقایای سفید روی سطح اجناس چرمی شما شود  به خصوص در قسمت هایی که خم می شوند.
واکس های چرمی در برخی موارد قابلیت تنفس اقلام چرمی مانند دستکش، کفش و چکمه را کاهش می دهند.
چه مومی را باید روی چرم استفاده کرد؟ موم به طور کلی از طبیعی (یعنی گیاهان، حیوانات، مواد معدنی) یا از منابع مصنوعی به دست می آید.

بسیاری از موم هایی که ما اغلب استفاده می کنیم ساخته دست بشر هستند اما همه ما موم زنبور عسل را شنیده یا از آن استفاده کرده ایم و احتمالاً رایج ترین موم طبیعی است که می توان روی چرم استفاده کرد.

یک مورد رایج دیگر را فراموش نکنید که بسیاری ممکن است روغن را در نظر بگیرند اما از نظر فنی موم است. این روغن است که پشم گوسفند را بسیار نرم می کند. موم گوسفند – معمولاً لانولین نیز نامیده می شود.

و مادر تمام موم های چرمی، موم کارناوبا وجود دارد. این سخت ترین موم طبیعی موجود است و کار بسیار خوبی در ضد آب کردن، تغذیه و درخشندگی چرم دارد.

دسته ای از موم ها وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. بسیاری از این واکس ها از نظر مواد تشکیل دهنده، کارایی و قیمت متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.