چند لایه نخ باعث استحکام بیشتر جوراب می شود؟

جوراب زنانه شیک به دلایل مختلف بسیار محبوب است پروژه های جوراب بسیار قابل حمل تر از ژاکت ها هستند، آنها برای هدیه دادن ایده آل هستند، و نخ های بسیار زیبا، زیبا و سرگرم کننده زیادی برای جوراب های بافتنی وجود دارد و آنقدرها هم که به نظر می رسد دشوار نیست، واقعا!

بافتن جوراب چاقو شکاری بسیار ساده است، و آنها را به پروژه های عالی برای سفر، یا بافتن در بازی یا زمانی که منتظر هستید بچه ها تمرین ورزشی خود را به پایان برسانند، تبدیل می کند. تا زمانی که تعداد بخیه های مناسب داشته باشید و به دستورالعمل ها توجه کنید، همه چیز درست می شود.

جورابجوراب ها تقریباً همیشه قیمت دستگاه لیوان کاغذی به صورت دور کار می شوند. (می توان آنها را صاف کار کرد و آنها را درز کرد، اما ایجاد یک درز مرتب و راحت بسیار دشوار است.)

می توانید از سبک بافتنی انتخابی خود برای کار در دور استفاده کنید: سوزن دو نوک، حلقه جادویی یا دو دایره.

سوزن ها (حتی سوزن‌های دایره‌ای 8 تا 9 اینچی وجود دارد، اگرچه همچنان به یکی از روش‌های دیگر برای تکمیل انگشت پا نیاز دارید.) و سوزن‌ها معمولا کوچک هستند: اندازه 1 یا 2 (2.25-2.75 میلی‌متر) جوراب های خود را در یک گیج محکم ببافید تا مقاوم و انعطاف پذیر شوند.

هنگام جیوه در تلویزیون توشیبا ساخت جوراب، به دنبال نخ های هدفمند باشید جوراب‌ها باید بیشتر از هر چیز دیگری که تا به حال می‌سازید، سایش را تحمل کنند، بنابراین نخ باید سایش داشته باشد!

نخ هایی که برای بافتن جوراب طراحی شده اند، با چند لایه محکم پیچ خورده اند پیچش محکم از پر شدن و ساییدگی آن جلوگیری می کند و چند لایه باعث استحکام بیشتر نخ می شود.

 • منابع:
  1. Make Your First Knitted Socks
 • تبلیغات: 
  1. بذر سیب زمینی از جنس طلاست!
  2. زیر اندازی که از جنس آهن می باشند
  3. رفاه و یادگیری کاربران و شناسی فضاهای آموزشی با چوب
  4. راز موفقیت کودک کار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.