کارتن انار باقی مانده از کشتی تایتانیک در آلمان فروخته شد

کارتن انار ماده ای مبتنی بر کاغذ است که ضخیم تر از کاغذ انعطاف پذیر سنتی است که برای نوشتن استفاده می شود. ضخامت افزوده شده، استحکام را می افزاید و اجازه می دهد تا از مواد برای ایجاد جعبه ها و سایر اشکال بسته بندی استفاده شود که سبک وزن هستند و برای نگهداری انواع مختلف محصولات مناسب هستند.

چند نمونه از جعبه های کارتن انار یی عبارتند از:

جعبه‌های نانوایی: نانوایی‌ها از جعبه‌های کیک و جعبه‌های کیک (که در مجموع به عنوان جعبه‌های نانوایی شناخته می‌شوند) برای تحویل کالاهای پخته شده به مشتریان استفاده می‌کنند.

جعبه غلات و غذا: جعبه غلات و مواد غذایی یک نوع رایج جعبه کارتن انار یی است که به عنوان کارتن انار ی جعبه نیز شناخته می شود، غلات، ماکارونی و بسیاری از غذاهای فرآوری شده را بسته بندی می کند.

جعبه های بسته بندی دارو و توالت: داروخانه ها و داروخانه ها، صابون، لوسیون، شامپو در جعبه های دارو و توالت. محصولات می فروشد.

کارتن

جعبه های کادو و جعبه پیراهن: جعبه های هدیه و جعبه های پیراهن نمونه هایی از جعبه های کاغذی تاشو یا جعبه های تاشو هستند که وقتی صاف تا شوند به راحتی حمل و نگهداری می شوند و در صورت نیاز می توان آنها را به سرعت به شکل های قابل استفاده مجدداً تا کرد.

در بیشتر موارد، جعبه کارتن انار یی جزء اولیه بسته بندی است (مانند جعبه های نانوایی). در موارد دیگر، جعبه کارتن انار یی نشان دهنده بسته بندی بیرونی است و بسته بندی اضافی برای محافظت بیشتر استفاده می شود (مانند جعبه سیگار یا جعبه های دارو و لوازم آرایش).

این کارتن انار تک لایه ای است که به آن “نئوپان” نیز می گویند، در پشت یک دفترچه یادداشت به شکل ضخیم می یابید یا جعبه غلات خود را به شکل نازک تری تشکیل می دهد.

برای تولید کارتن انار ، فرآیندهای کرافت سفید شده یا سفید نشده و فرآیندهای نیمه شیمیایی دو نوع فرآیند خمیرسازی هستند که معمولاً اعمال می‌شوند.

فرآیندهای کرافت با استفاده از مخلوطی از هیدروکسید سدیم و سولفات سدیم برای جدا کردن الیافی که سلولز را به هم متصل می‌کنند، خمیر می‌شوند.

اگر فرآیند سفید شود، مواد شیمیایی اضافی مانند سورفکتانت‌ها و کف‌زداها برای بهبود کارایی و کیفیت فرآیند اضافه می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.