کشف کاشی لانه زنبوری در یکی از روستاهای قدیمی کاشان

صلیب های چراغ در بین کاشی لانه زنبوری در فرآیند کار قرار می گیرند و به حفظ همان عرض درز بین کاشی ها کمک می کنند و ردیف ها را صاف می کنند.

همچنین باید به طور مداوم بر یکنواختی تخمگذار نظارت داشته باشید که برای آن استفاده از یک سطح طولانی راحت است. این سطح در فرآیند کنترل به طور مساوی به کاشی ها می پیوندد.

کثیفی های موجود، نواحی هوازده و پوشش های رنگ شل باید به صورت مکانیکی پاک شوند. سطوحی که قرار است کاشی شوند باید با پرایمر عمیق Ceresit CT 17 آستر کاری شوند.

بی نظمی های بستر تا 5 میلی متر باید یک روز قبل از کاشی کاری با استفاده از ترکیب چسب استفاده شده از بین بروند. برای رفع بی نظمی ها و عیوب بزرگ باید از مواد گروه Ceresit CN در کف و یا از بتونه پلیمری معدنی Ceresit CT 29 روی دیوارها استفاده شود.

کاشی

صلیب ها باید فقط پس از اینکه کاشی کمی خشک شد برداشته شوند. آثار چسب روی کاشی ها باید با آب شسته شود. همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که چسب در شکاف بین درزها جمع نمی شود زیرا متعاقباً لازم است دوغاب در این درزها اعمال شود.

در برخی از نقاط، کل کاشی در فضای آزاد قرار نمی گیرد، بنابراین قطعات اضافی کاشی باید قطع شود. برای برش کاشی، به عنوان یک قاعده، از برش کاشی و برخی وسایل دیگر استفاده کنید.

هنگام کار با کاتر کاشی ابتدا یک برش کوچک روی سطح کاشی در امتداد خط برش مورد نیاز ایجاد کنید. به منظور محاسبه تعداد کاشی های برش در یک مورد خاص، توصیه می شود از قبل یک طرح تخمگذار را برنامه ریزی و ترسیم کنید.

تولید کنندگان مدرن نه تنها کاشی هایی با سایه های مختلف، بلکه انواع مختلفی از کاشی ها را نیز تولید می کنند که به شما امکان تقلید از چوب، آجرکاری، سنگ را می دهد. بنابراین، کاشی به طور ایده آل با هر راه حل داخلی اتاق ترکیب می شود.

کاشی‌های سرامیکی لعاب‌دار تنها در صورتی برای تماس با مواد غذایی مناسب در نظر گرفته می‌شوند که جرم سرب و کادمیوم آزاد شده به ترتیب بیش از 0.8 میلی‌گرم در دسی‌متر مربع و 0.07 میلی‌گرم بر دسی‌متر مربع نباشد (این الزامات با فرمان وزارت بهداشت ایتالیا در فوریه تعیین شده است. 1، 2007،

کاشی‌های سرامیکی لعاب‌دار اطلس کنکورد (سنگ‌های چینی، تک‌پوروسا، موزاییک 10×10، کاشی‌های تک پخت) کاملاً با این الزامات مطابقت دارند و بنابراین برای کاربرد مشخص شده مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.