کفش اسکیت بچه گانه ارزان موجب سوراخ شدن لایه ی اوزون شد

فواید اسکیت با استفاده از کفش اسکیت بچه گانه ارزان چند مورد است. Juan M. Ángel به EL PAÍS Showcase «علاوه بر بهبود وضعیت عمومی بدن، اسکیت به هماهنگی کمک می کند، حس عمقی یا وضعیت بدن را بهبود می بخشد، قسمت پایین بدن، شکم را تقویت می کند، چربی می سوزاند. این یک فعالیت بسیار کامل است.

مدیر مدرسه اسکیت غلتکی. او می افزاید: «این یک ورزش در عین حال هوازی و بی هوازی است». و تخمین زده می شود که به شما امکان می دهد هر 30 دقیقه حدود 300 کالری بسوزانید.

در مقر آن در مادرید، جایی که در حال حاضر به حدود 350 دانش آموز خدمات می دهند، مسئولان این مدرسه اسکیت متوجه افزایش ثبت نام پس از همه گیری و جستجو برای ورزش هایی شده اند که می توانند در فضای باز انجام شوند.

اسکیت

آنجل به یاد می‌آورد که یکی دیگر از مزایای اسکیت این است که در مقایسه با ورزش‌های دیگر مانند دویدن، ضربه را بسیار کاهش می‌دهد که می‌تواند به جلوگیری از آسیب‌های مفاصل کمک کند.

و او افراد در هر سنی را تشویق می کند که ترس خود را از آن از دست بدهند و شروع کنند: “اگر این کار با محافظت انجام شود و کسی به شما یاد دهد که چگونه آن را انجام دهید، ورزش نسبتاً ایمن است.”

بهترین اسکیت ها برای ورزش کدامند؟ در هنگام انتخاب اسکیت، متخصص توصیه می کند ابتدا به کاربردهایی که قرار است به آن ها بدهیم توجه کنید: «اگر می خواهید با آن ها فیگور درست کنید با چرخ های موازی آسان تر است، اما اگر قرار است آن را به عنوان یک اسکیت تمرین کنید.

ورزش، من لاین ها را بهتر توصیه می کنم، زیرا ثبات بیشتری دارید و چابکی بیشتری ارائه می دهید. نکته دیگری که باید در نظر داشت این است که در اسکیت های کلاسیک “شما به سطحی در شرایط بسیار خوب برای اسکیت نیاز دارید، در حالی که با اسکیت های داخلی هر سطحی قابل قبول است.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.